Menu
Your Cart

Full Dip® sprej

Full Dip® v základných farbách s výsledným matným efektom.

Model: Full Dip
Full Dip® sprej - bielyBiely gumový sprej od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Možné použiť v interiéri aj exteriéri. Výdatnosť spreja pri štyroch vrstvách je približne 0.5m^2. Na n..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej - červenýČervený plasti dipový sprej od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Možné použiť v interiéri aj exteriéri. Výdatnosť spreja pri štyroch vrstvách je približne 0..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej - čiernyNajžiadanejší čierny sprej od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Možné použiť v interiéri aj exteriéri. Výdatnosť spreja pri štyroch vrstvách je približne 0.5..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej - šedá Základné a najpoužívanejšie gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Na..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej - sivá Základné a najpoužívanejšie gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Na..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej - svetlá modrá Základné a najpoužívanejšie gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných pre..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Cookie
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklamy a analýze návštevnosti súbory cookie. Používáním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info