Menu
Your Cart

Full Dip® sprej Metalíza

Full Dip® metalízové spreje, tekutá, odstrániteľná fólia v spreji.

Model: Full Dip
Full Dip® sprej metalíza - antracitová Metalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Na ..
13,00€
Bez DPH:10,83€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej metalíza - bronzováMetalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Na nast..
13,00€
Bez DPH:10,83€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej metalíza - čierna hyper blackMetalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných prevedeniac..
13,00€
Bez DPH:10,83€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej metalíza - modráMetalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Na nastrie..
13,00€
Bez DPH:10,83€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej metalíza - oranžováMetalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Na..
13,00€
Bez DPH:10,83€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej metalíza - strieborná AluminiumMetalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných prev..
13,00€
Bez DPH:10,83€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej metalíza - strieborná Hyper SilverMetalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných p..
13,00€
Bez DPH:10,83€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Cookie
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklamy a analýze návštevnosti súbory cookie. Používáním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info