Menu
Your Cart

Full Dip® sprej lesklý/matný Finish

Full Dip Finish sprej. Vďaka týmto sprejom vytvoríte odolnejší povrch, ktorý bude viac chránený pred vonkajšími vplyvmi. V ponuke je Acrilo sprej (na akrylovej báze), lesklý a matný. A taktiež klasický Full Dip Glossifier.

Model: Full Dip
Full Dip® sprej Acrilo - lesklý Full Dip® sprej ktorý dodáva výslednému porchu vačšiu odolnosť. Aplikuje sa už na existujúcu vrstvu Full Dipu, ktorej zvýši výslednú odolnosť. Čím viac vrstiev tým je povrch odolnejši. Na rozdiel od Glossifier spreja, Acrilo sprej sa aplikuje až po upln..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej Acrilo - matný Full Dip® sprej ktorý dodáva výslednému porchu vačšiu odolnosť. Aplikuje sa už na existujúcu vrstvu Full Dipu, ktorej zvýši výslednú odolnosť. Čím viac vrstiev tým je povrch odolnejši. Na rozdiel od Glossifier spreja, Acrilo sprej sa aplikuje až po uplno..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej Glossifier Full Dip® sprej ktorý dodáva leský vzhľad pôvodne matnému povrchu.Aplikuje sa už na existujúcu vrstvu Full Dipu, ktorej dodáva výsledný lesklý vzhľad. Počet vstviev závisí od vami požadovanej intenzite lesklosti - čím ich je viac, tým je efekt intenzívnejší.Množstvo 4..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Cookie
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklamy a analýze návštevnosti súbory cookie. Používáním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info