Menu
Your Cart

Full Dip® sprej Chameleón

Full Dip® sprej chameleón. Výsledný efekt meniacej sa farby v závislosti od uhla pohľadu.   

Full Dip® sprej chameleón - Absolute chameleón Full Dip® sprej chameleón - Absolute chameleón
Nové Na objednávku
Model: Full Dip
Full Dip® sprej chameleón - Absolute chameleónChameleón gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu s meniacou sa farbou. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných ..
14,00€
Bez DPH:11,67€
Model: Full Dip
Full Dip® sprej chameleón - Ice chameleonChameleón gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu s meniacou sa farbou. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných ..
14,00€
Bez DPH:11,67€
Full Dip® sprej chameleón - Mix Word Full Dip® sprej chameleón - Mix Word
Nové Na objednávku
Model: Full Dip
Full Dip® sprej chameleón - Mix WordChameleón gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu s meniacou sa farbou. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých farebných preve..
14,00€
Bez DPH:11,67€
Full Dip® sprej chameleón - Standard chameleon Full Dip® sprej chameleón - Standard chameleon
Nové Na objednávku
Model: Full Dip
Full Dip® sprej chameleón - Standard chameleonChameleón gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu s meniacou sa farbou. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, ktorú je možné odstrániť bez poškodenia pôvodného povrchu. Sprej v množstve 400ml je dostupný vo viacerých fareb..
14,00€
Bez DPH:11,67€
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Cookie
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklamy a analýze návštevnosti súbory cookie. Používáním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info