Menu
Your Cart

Sprej na brzdiče

Sprej na brzdové strmene, bubny automobilov a motocyklov všetkých značiek. Kvalitná farba odolná voči vysokej teplote, vhodná tak na všetky tepelne namáhané časti na automobile - veko motora, výfuk a podobne

Model: Full Dip
Biely sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, brzdiče, bubny a iné časti, kde je potrebná farba odolná vysokým teplotám. Ako napríklad aj časti motora (hlava, veko ventilov), náboje, ráfiky, výfuk.Nástrek farby taktiež okrem zmeny dizajnu povrch ochráni od poškriabania, ko..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Model: Full Dip
Červený sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, brzdiče, bubny a iné časti, kde je potrebná farba odolná vysokým teplotám. Ako napríklad aj časti motora (hlava, veko ventilov), náboje, ráfiky, výfuk.Nástrek farby taktiež okrem zmeny dizajnu povrch ochráni od poškriabania, ..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Model: Full Dip
Čierny sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, brzdiče, bubny a iné časti, kde je potrebná farba odolná vysokým teplotám. Ako napríklad aj časti motora (hlava, veko ventilov), náboje, ráfiky, výfuk.Nástrek farby taktiež okrem zmeny dizajnu povrch ochráni od poškriabania, k..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Model: Full Dip
Zelený sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, brzdiče, bubny a iné časti, kde je potrebná farba odolná vysokým teplotám. Ako napríklad aj časti motora (hlava, veko ventilov), náboje, ráfiky, výfuk.Nástrek farby taktiež okrem zmeny dizajnu povrch ochráni od poškriabania, k..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Model: Full Dip
Žltý sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, brzdiče, bubny a iné časti, kde je potrebná farba odolná vysokým teplotám. Ako napríklad aj časti motora (hlava, veko ventilov), náboje, ráfiky, výfuk.Nástrek farby taktiež okrem zmeny dizajnu povrch ochráni od poškriabania, kor..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Cookie
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklamy a analýze návštevnosti súbory cookie. Používáním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info