Čo je Full Dip®?

Full Dip® tekutá fólia, alebo aj tekutá guma. Jedná sa o elastickú tekutú fóliu v podobe farby, ktorú je možné naniesť (nastriekať) na každý pevný a hladký povrch. Nástrek nepoškodí pôvodný lak a je odolný voči oteru. Full Dip® je podobný produkt ako u nás známejší Plasti Dip, Racer Dip alebo Total dip. Pre výber Full Dipu® hovorí jednoznačne jeho cena.


Kde sa Full Dip® vyrába?

Celá škála produktov Full Dip® je vyrábaná v Španielsku.


Na čo všetko môžem Full Dip® nastriekať?

Tekutá fólia je vhodná na kov, sklo, drevo, betón. Spreje zákazníci využívajú najmä na zmenu farby diskov (elektrónov),  na chrómové časti áut (lišty, predné mriežky, znaky) a aj časti interiéru.Je možné Full Dip® odstrániť?

Áno, tekutá fólia je odtrániteľná, to je jedna z jej výhod. Je nutné ale podotknúť, že čím viac vstiev nastriekate, tým jednoduchšie dip potom odstránite.


Koľko vrstiev dipu odporúčate?

Odporúčame aspoň 4 vrstvy dipu.
Ako môžem upraviť výsledný efekt nastriekaného matného Full Dipu®?

Dip môžete hneď po nastriekaní ošetriť Glossifier sprejom a výsledný povrch bude lesklý. Alebo je možne použiť spreje na akrylovej báze, tie sa striekajú  až po úplnom vytvrdnutí dipu( cca 24hod.) Tie sú v lesklom aj matnom prevedení, povrch je po nastriekaní oteru odolnejší.


Aká je výdatnosť spreja Full Dip®?

Sprej 400ml pokryje 1,2m2 v 4 vrstvách (samozrejme zaleží od farby dipu a farby podkladu)